Jim Rogers, Mark Cuban, Peter Schiff ‚Go All-In‘ on Bitcoin, mówi Max Keiser.

Max Keiser wierzy, że Bitcoin naysayers jak Jim Rogers, Mark Cuban i Peter Schiff pójdzie all-in i zainwestować duże w Bitcoin, gdy to zrozumieją. Max Keiser gwarantuje, że tak się stanie, przewidując, że cena bitcoinu osiągnie 400.000 dolarów.

Max Keiser i Bitcoin Naysayers
Popularna osobowość telewizyjna Max Keiser mocno wierzy, że sceptycy Bitcoin pójdzie w wielkim stylu na Bitcoin, kiedy w końcu to zrozumieją. Gospodarz Keiser Report, programu finansowego nadawanego na kanale medialnym RT, wyróżnił ostatnio trzech nayayerów Bitcoinów w szczególności. Tweetował w piątek:

Peter Schiff, Jim Rogers, Mark Cuban i inni przed-kosztowniki reprezentują ogromny popyt na bitcoinów. Kiedy w końcu to zrozumieją, to pójdą z ogromnymi zakupami. W 100% gwarantuję, że tak będzie.

Keiser mówił o Jimie Rogersie, ponieważ sławny inwestor powiedział w zeszłym tygodniu, że myśli, że wartość Bitcoin spadnie do zera, ponieważ rządy nie pozwolą na rozkwit kryptokurcji. „Jim Rogers, podobnie jak Peter Schiff, powiedziałem, aby kupić Bitcoin Era za 1 $10 $100, ale „legendarny inwestor“ nigdy nie spojrzał na to, jak wynika z tego głupiego, nieświadomego komentarza, który właśnie zrobił,“ Keiser tweetował w odpowiedzi na prognozę cen BTC Rogersa i przyszłość Bitcoin.

Komentarz Keisera zaniepokoił złotego bakcyla Petera Schiffa, ponieważ para ta często wdaje się w gorącą debatę na temat Bitcoin’a.

Schiff otwarcie stwierdza, że „Bitcoin jest fiat, ponieważ jego wartość również pochodzi z wiary“, w przeciwieństwie do jego ukochanego złota, które powiedział, „ma prawdziwą wartość“.

Jim Rogers, Mark Cuban, Peter Schiff ‚Go All-In‘ na Bitcoin, mówi Max Keisereisera na temat tego, kiedy Peter Schiff kupi bitcoin’a w panice (po lewej) oraz sondaż Petera Schiff’a na temat tego, kiedy Keiser zrezygnuje i sprzeda swoje BTC.
„Im dłużej Peter Schiff będzie czekał, by kupić bitcoin, tym większa będzie panika. Zgaduję, że 50.000$ go wyzwala“, napisał Keiser. Następnie przeprowadził ankietę, pytając swoich 229,1 tys. zwolenników: „Jak myślisz, za jaką cenę Schiff kupi Bitcoin’a?“ Opcje były $25K, $50K, $100K, i $200K. Większość wyborców uważa, że gdy cena Bitcoin’a wyniesie 25.000$, Peter Schiff wpadnie w panikę.

Peter Schiff odpowiedział Keiserowi: „Ten sondaż to oszustwo, bo żaden z wyborów nie jest prawidłowy. Nie ma wystarczająco wysokiej ceny, która wywołałaby u mnie panikę kupując bitcoin. Ponadto, jest mało prawdopodobne, że Bitcoin nigdy nie będzie faktycznie handlu w którymkolwiek z punktów cenowych w sondażu.“ Postanowił przeprowadzić własną ankietę, prosząc swoich zwolenników o 245,6 tys. dolarów: „Jak niska byłaby cena Bitcoinu, żeby Max Keiser mógł wrzucić ręcznik i sprzedać?“ W czasie prasy, 71.8% wyborców uważa, że Keiser „zjedzie do zera“. Keiser przewidział, że cena BTC osiągnie 400.000 dolarów.

Kolejny inwestor miliarder, Mark Cuban, właściciel Krajowego Związku Koszykówki w Dallas Mavericks, pojawił się lekko w jego oczach bitcoin. W październiku ubiegłego roku, Kubańczyk powiedział, że wolałby mieć banany niż bitcoin, wierząc, że krypto waluta nie ma wewnętrznej wartości. Powiedział jednak współzałożycielowi Morgan Creek Digital, Anthony’emu Pompliano, podczas kwietniowego podcastu, że będzie wspierał Bitcoin’a, jeśli będzie łatwiejszy w użyciu i będzie mógł być wydawany bez konieczności przeliczania go na walutę typu fiat.

W międzyczasie do Bitcoinu trafia coraz więcej inwestorów instytucjonalnych. W ostatnim badaniu, Fidelity Digital Assets stwierdził, że większość amerykańskich i europejskich inwestorów instytucjonalnych uważa, że krypto waluta ma miejsce w ich portfelu. Co więcej, menedżer funduszu hedgingowego miliardera Paul Tudor Jones ujawnił ostatnio, że ma 2% swoich aktywów w Bitcoin.